Kamerë sigurie

Shitet nga: Ardit 07 Gush 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera


Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. ndërsa është e pajisur me një sërë karakteristikash të avancuara, karakteristika të sigurisë dhe lidhje të shpejtë.

Pamjen e kamerës mund ta shikoni përmes (Cloud P2P) nga çdo kompjuter, celular apo tablet, ndërsa kamera lidhet përmes wifi’së.
Ka applikacion për Android dhe IOS
Specifikat:

✔️Pamje 360*
✔️Kualiteti HD
✔️Monitorim 24/7
✔️Alarm me senzor
✔️Drite me senzor
✔️Pamje gjatë natës
✔️Instalim shumë i thjeshtë
✔️Mund të shikosh pamjet përmes telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim