ProMAX Studio, Xhirime dhe Fotografi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ProMAX Studio 14 Sht 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
ProMAX Studio është kompani e cila merret me dhënien e shërbimeve audio, video dhe foto, e specializuar në këto lëmi:

• Xhirimin e Dasmave, Fejesa, Syneti, Ditëlindje
-Video, Photoshooting, LoveStory, PhotoAlbum.
• Evente të ndryshme
• Xhirimin dhe Editimin e videospoteve reklamuese
• Dizajn të Logo-ve, Broshura, Kartëvizita, Flyera, Postera etj.

www.promaxstudio.org
Facebook & Instagram
Tag: Canon, Nikon, Sony, Alpha, Ronin, DJI, Kamer, DSLR, Mirrorles.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim