Shes GoPro Hero 6 me 4 Bateria dhe Remote Control

Shitet nga: GoPro 08 Korr 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shes GoPro Hero 6 me 4 Bateria dhe Remote Control, mbajtesin per gjoks dhe kokë dhe qanten perkatese. GoPro eshte ne gjendje perfekte pa as nje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim