Shiten 4 kamera komplet ne gjendje te mir pune

Shitet nga: fatlum 12 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
shiten 4 kamera në gjendje të mir pune dhe të kompletuara me gjitha paisjet tjera me qmim prej vetem 1000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim