Shiten

Shitet nga: Besi 22 Korr 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shiten te gjitha soni 2 dy copa 25e/ kamera soni 70e touch screen mbushsi dhe usb kablla /aparati canon 50e mbushsin dhe fatrollen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim