Shitet - Sony HXR 1500p

Shitet nga: Rrustem 27 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shitet - Sony HXR 1500p
Kamera i ka të gjitha paisjet e nevojshme dy bateria për kamer, driten së bashku me baterin e vet, mbushësin e bateriave të kameres , mbushësin e bateris së dritës gjithashtu ka edhe qantë, kamera është në gjendje të rregullt dhe shum pak e përdorur për info të tjera :

049 588 003
044 588 003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim