Shitet Video-Kamera

Shitet nga: Gazmend 12 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Bëjm edhe ndrrim.Për më shumë na kontaktoni në këta numra: 049-514-154 dhe 045-514-154.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim