Sport Kamer FULLHD

Shitet nga: blerim 17 Jan 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
CAM SJ 4000 FULL HD 1080P - 12 MEGAPIXEL ME EKRAN 2.0 INCH ``BLACK EDITION`` ME KUALITET TË VIDEOS DHE FOTOGRAFISE - KAMERA VJEN ME DISA PAISJE SHTESE SIC SHIHEN NE FOTO .  
Rezistente ndaj ujit deri 30metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim