Video teknik

Shitet nga: Mehmet 23 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kameraper inqizime samsung me kaset10 ,50 euro .resiver digjital gording vetem 10 euro si dhe dvd neon ere vetem 10 euro ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim