XHirime dhe Fotoo HD per ahengje tuaja familjare

Shitet nga: Studio Luli 06 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Bejm foto dhe XHirime Profesionale me staf te kualifikuar per
XHirime
Fotografi
Montazh
Video dhe Audio
Albume te Fotografive
Photooshoting
XHirojme dhe Fotografojme Full HD me kualitet te lart ne ter Kosoven sipas Kerkeses tuaj,
Ejani dhe binduni me sherbimet dhe kualitetet tona
Numri Kontaktues 044/287-909 049/705-570
viber+38649705570
Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim