4 Kamera HD me montim me te gjitha paisjet

299 EUR

Shitet nga: blend 26 Maj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
OFERTA VAZHDON!
-----------------------------------------------------------------------------------
OFERTA 4 Kamera HD me te gjitha paisjet per vetem 299 euro, ne kete çmim perfshihet dhe montimi i 4 kamerave: Nr : 044/340-760
-----------------------------------------------------------------------------------
4 Kamera FREE IP HD 1.0 MP
DVR FREE IP VGA-HDMI
Hard Disk: 500GB
Adapter AC-BC 12V
Connector BC
Nr : 044/340-760
Viber: +377 44 340 760
Garancion: 1 VITE
Leaflet
Në fillim