PixelPRO | PANASONIC AG-UX180 | MADE IN JAPAN

0 EUR

Shitet nga: PixelPro 04 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

> SENZOR 1.0inch CMOS
> XHIRIM 4K 24P, UHD 60p/50p/30p/25p/24p
> XHIRIM FULL HD Slow Motion ne 120 FPS, UHD/FHD Dual Codec
> SISTEM ME 16-NIVELE PER KORREKTIM TE NGJYRAVE
> OBJEKTIV 8.8-176mm 20x ZOOM OPTIK DHE STABILIZIM OPTIK
> 3 UNAZA PER IRIS, FOKUS DHE ZOOM
> XHIRIM INFRA RED - NE TERR TE PLOTE
> NJEKOHESISHT XHIRON NE DY KARTA
> GARANCION 1 VIT FATURE FISKALE
> 2 KARTA SANDISK 64GB EXTREME PRO
> MADE IN JAPAN
http://pro-av.panasonic.net/en/4k_camcorder/ag-ux180/index.html


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
PixelPro
049127128
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione