Shes 4 kamera hd komplet me gjitha paisje

230 EUR

Shitet nga: Sami 01 Maj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Shes 4 kamera me resiver te ardhura nga jasht,kamerat jan me gjitha paisjet me memorie 1000gb dhe kabull secila ka nga 15m.Kamerat jan full hd.

Tel: 045640603
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione