Kamera HIKVISION dhe Alarme SATEL

0 EUR

Shitet nga: adnan 07 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhimet
Video kamera
Kamerat me te mira ne treg!
Ne bejme shitje e te gjitha llojeve te kamerave nga brendiI HIKVISION me pakic dhe shumice, gjithashtu kryejm edhe shirbimet e instalimint, konfigurimit dhe mirmbajtjes se sistemeve te vezhgimit.
Gjithashtu bejme instalimin e sistemeve te siguris me brendin SATEL nder me te perdorurit ne EU me qmime promocionale!!!

https://www.facebook.com/Alarma.kamera/
kontakt numer +38349580184
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione