Alarm kunder Vjedhjes Kamera te Sigurise

Shitet nga: Florim Kallaba 09 Dhj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
City Alarm Produkte Profesionale te Sigurise

me shumice dhe pakic


Posedojme;

KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit.

ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

ALARM KUNDËR ZJARRIT_Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

INTERFON DHE VIDEOFON_Per nje Familje dhe me shume.

KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat.


INVENTOR 12V per KAMERA,
Produktet 12-24 Muaj Garancion,


Florim Kallaba
Pronar
_________________________________
City Alarm
Produkte elektronike te Sigurise

Rruga, Qazim Berisha 16 Prizren

Mob.: 044 135 698


Viber:+377 44 135 698

Facebook: cityalarm kosove

web: www.cityalarm.net
email: info@cityalarm.net
Florim Kallaba
044 135 698
Leaflet
Në fillim