Camera Belkin HD night vision and two audio

Shitet nga: Ulm 04 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamere e vezhgimit me mundesi komunikimi me ze ne te dy anet.

e re, ne paketim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim