Kamera vezhguese dhe Alarme

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Systems Electronics 10 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Bëjmë montimin dhe instalimin e sistemeve te sigurise electronice: te kamerave vezhguese alarme kunder vjedhjes,alarme kunder zjarrit, dhe instalime te rrjetit.
Ofrojme Kamera vezhguese Analoge dhe IP kamera te markave te ndryshme Hikvision, Samsung, Western Security, Dahua etj. Alarme PARADOX me cabllo dhe wailess,
Kamera mund te shihen edhe ne Internet: Komjuter apo telefon jashte Kosoves...! Ofrojme dhe paisje percjellse : Interphone videophone dhe Invertora te kapaciteve te ndryshme. Punet kryhen ne menyre Profesionale, dhe per paisjet tona ofrojme 12 muaj deri 24 muaj garancion.
Mund te na shkruani edhe ne posten electronice:
systems-electronics@hotmail.com
Systems Electronics
+377 45 88 22 84
Leaflet
Në fillim