Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 09 2022 06:33

Kamera Të Siguris +38345609939

EUR

Publikuar: Korr 09 06:33
Shikime: 83
Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmave interfonav dhe Video Interfonav , japim Garancion ne instalim po ashtu edhe në Paisje ...
INFO : +38343513077 - Viber ...

045609939
Përshkrimi i linkut

Power-ag-

♦ Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev
•KAMERA VËZHGIMI me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni)
•ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
•ALARM KUNDËR ZJARRIT.
•INTERFON DHE VIDEOFON etj..
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

♦ Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev
•KAMERA VËZHGIMI me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni)
•ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
•ALARM KUNDËR ZJARRIT.
•INTERFON DHE VIDEOFON etj..
+38343513077

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione