KosVision kamera alarma pajisje te orarit te punes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: /\ Sot 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bëjmë shitjen, montimin dhe instalimin e sistemeve të sigurisë dhe komunikimit si:

Kamera (IP kamera dhe analoge),
Alarm ndaj zjarrit,
Alarm ndaj vjedhjes,
Interfoni dhe videofoni,
Kontrolli i qasjes (Access control),
Kontrolli i orarit të punës (Time attendance),
Shtrirjen dhe konfigurimin e rrjeteve,

Ofrojmë 1 vit garancion në paisje.
Na kontaktoni:
049 317 110 Viber
Me rrespekt, KosVision.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim