Alarm wireless (pa tela) per shtepi, shitore etj

180 EUR

200 EUR

Shitet nga: Erduan 23 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Alarmi eshte pa tela (wireless), posedon 4 RIP senzora, 1 sensor magnetic per dere, 2 sirena te jashtme, Panelin kyesor si dhe nje tele dirigjues. Ka tre zona të pavarura, çdo zonë mbështet deri në 3 sensorë. Secila zone munde te funksionoj ne menyre te pamvarur. Ka sistemin Auto -dial qka do te thot se lidhet me telefonin e shtepis dhe posa te aktivizohet alrami, sistemi mund ti therras dhe ti lajmeroj deri ne 8 numra te telefonave te regjistruar. Alarmin mund ta aktivizoni dhe ta ndalni edhe permes telefonit mobil nga distanca.
Leaflet
Në fillim