Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 29 2023 02:27

Shepi me Qira ne Veternik Afer Restorant Rroni

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 29 02:27
Shikime: 330
Shtepi Per Biznes me Qira ne Veternik - Kodi 2093

Lokacioni: Afer Restorant Roni

Siperfaqe: 300 M2

2 Katshe
Renditjet:

Kati 1:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- 2 Ballkona

Kati 2:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon i Madh
- Banjo
- Koridor
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Obor 3 Ari
- Garazhd per Vetur
- Uj 24 H

Çmimi €800

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=shtepia&status=me-qira

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione