Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 29 2023 01:51

Shitet Shtepia me 240 M dhe 10 Ari Obor ne Qagllavic

EUR

Publikuar: Mar 29 01:51
Shikime: 2355
Shitet Shtepia ne Çagllavic - Kodi 2118

Lokacioni: Lagjen Jone te Rrethi e Çagllavices Afer Proper Pizza

Siperfaqe: 240 M2 + 4.10 Ari Obor

Shtepi P+1

Renditjet:

Kati Perdhes:

- Sallon
- Kuzhin
- Dhom Gjumit
- Banjo

Kati 1:

- 3 Dhoma Gjumit
- 2 Banjo (njera e perbashket me nje dhom gjumit)
- Ballkon

Posdon:

- 4.10 Ari Obor
- Garazhd per Vetur
- Nxemjen Qendrore nder Dysheme
- Klima
- Qasja nga Shtepia ne Garazhd
- Terase Rreth Shtepise

Çmimi €280.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=shtepia&status=ne-shitje

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione