LINA-Ipet Depo me qera 900m2 Talinoc i Muha.107/16

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA Sot 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Talinoc I Muhaxherve
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Ipet me Qera:Depo 900m2+30ari parking
Adresa:Talinoc I Muhaxherve-Mbrapa Lales
Pronari shqipetar dhe me dokumentacion ne rregull.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim