LINA IPET OBJEKTI me Qera 3300m2 në Dardani

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AGJENSIONI LINA Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 3300 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
IPET ME QERA OBJEKTI i cili ka 3300m2 hapësirë për biznes dhe 270m2 Podrum
Objekti është Dy Katësh dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka Parking ,Ndriqim të mjaftueshëm,wc..
Objekti është i gatshëm për punë,Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Infrastrukturë; Të Kompletuarë
Adresa;Dardani(Sllatine-afer Shkolles)
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim