LINA Jepet Lokali me Qera 60m2 Ferizaj 74/16L

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA 17 Sht 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Rr.Enver Topalli
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me Qera : Lokali 60m2 .
Lokali është në katin përdhesë,dhe eshte i leshuar me qera.
Adressa;Rr.Enver Topalli
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim