Vali-Ipet Lokali me qera perball shkolles

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Rr.Gjonsereqi
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Vali-Lokali gjindet perball shkolles kati 2 posedon pamje nga rruga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim