LINA-IPET LOKALI 130m2 ME QERA RR.12QERSHORI 98/17

Jepet me qera nga: LINA Dje 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.12Qershori
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera:Lokali 130m2
Lokali është i gatëshëm për punë.
Kati:I-re
Adresa:Rr.12 Qershori
Prone e shqiptarit dhe dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër Etc-se
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim