LINA-Ipet lokali 450m2 me qera Rr.D.Islami 100/17

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA Dje 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Driton Islami
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Jepet me Qera : Lokali 450m2.
Kati:II
Adressa;Rr.Driton Islami
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim