LINA-Ipet me qera Lokali 140m2 si dhe Podrumi 140m

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA 17 Sht 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: AS Centrum (ne qender te qytetit)
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera:Lokali 140m2 kati -I- me terase i rregulluar ne menyre te vecant.
Ipet me qera dhe podrumi 140m2 pa tersae me ventilim
Te kompletuar.
Adresa: Te AS CENTRUMI
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim