LINA-Ipet me qera Lokali 230m2 kat -I-re

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA 17 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Rexhep Bislimi
Sipërfaqe: 230 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera lokali i cili ka 230 m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në katin e pare dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parking .
Lokali është i gatshëm për punë.
Adresa: Rr. Rexhep Bislimi Ferizaj
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim