LINA Ipet me qera lokali 60m2 Rrg E.Topalli 48/16

Jepet me qera nga: LINA Dje 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Enver Topalli
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera lokali 60 m2
Lokali eshte ne Perdhes
Lokali është i gatshëm për punë.
Adressa;Rruga Enver Topalli-Ferizaj
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim