LINA-Ipet me qera OBJEKT 4500 m2 Rr.R.Bislim 95/17

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA Dje 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Rexhep Bislimi
Sipërfaqe: 4500 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera:Objekti 4500m2
Objekti është i gatëshëm për punë.
Adresa:Rr.Rexhep Bislimi
Objekti posedon parking rreth 2000m2 dhe eshte i shtruar me asfalt me mundesi te rritjes se siperfaqes e pershtatshme per spital dhe qender tregtare.
Prone e shqiptarit dhe dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër Etc-se
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim