LINA-Ipet me qera objekti 250m2 dhe 600m2 Oborr

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Magjisralja-Ferizaj-Prishtine
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me qera; Objekti
Kuadraturë; 250m2 kati perdhese si dhe 600m2 oborr.
Objekti eshte -III-Kate se bashku me perdhese.
Adressa; Magjistralja Ferizaj-Prishtine

Objekti është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.

Objekti eshte i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim