LINA-Ipet me qera objekti 500m2 Ferzaj

Jepet me qera nga: LINA Dje 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. per Gjilan ( ne Sojev)
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me Qera: Objekti 500m2

Ky objekt plotson kushtet për shumë veprimtari biznesi.
Objekti gjindet perball Daffi Betonerkes rruges per Gjilan
Pronari shqipetar dhe me dokumentacion ne rregull.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër Rest.ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim