LINA-Ipet me qira Objekti 320m2 ne Bibaj 79/16L

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: BIBAJ
Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet me Qira :Objekti 320m2.
Lokali ka hapesire parkingu dhe eshte i gatshem për punë.
Adressa;Bibaj-Ferizaj
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim