Ipet Banesa me qera tek Hit Imperial Mrapa komunes

Jepet me qera nga: renaks remaks 12 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: mrapa komunes
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Ipet Banesa me qera tek Hit Imperial Mrapa komunes ne qender te qytetit . kati i 2

Banesa psedon
2dhoma gjumi
1sallon dhe kuzhin
1banjo e wc
1 depo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim