Lokal me qera

Jepet me qera nga: Muhamet kutllovci 10 Sht 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Fushë Kosovë
Japim lokale dhe garazhda me qera ne rr.hajrullah zyma fush kosov .Lokali ka 55m2, dhe 5 garazhda qmimi sipas marrveshjes .
Numri kontaktus +38349580005 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim