Tokë per Shfrytzim me Qera Rrug Kryesore

Jepet me qera nga: Nezir Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bresje Fushe Kosove
Sipërfaqe: 1900 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera Tokë me siperfaqje prej 1900m2 ne rrugen kryesore me saktesisht ne Bresje te Market KRONI Afer Petrol COMPANY Dhe KFC toka gjendet mrapa market KRONI me mundesi Shfrytzimi edhe per Kamion qmimi me Marrveshje dhe mundesi ndertimi te ndonje depo prej 500m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim