Lokal per depo

Jepet me qera nga: Maliq 18 Maj 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Rruga Malisheves
Sipërfaqe: 129 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Depo
Lokali perfshin raftet e posaqme dhe gjithashtu eshte ne gjendje te rregullt per sa i perket hapsires..

Gjindemi perball Hotel DEMI

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim