Objekti Afarist ipet me Qera

Jepet me qera nga: Kushtrim 30 Korr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: Magj Gjilan -Ferizaj km1
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Depo
Ipet me qera objekti afarist ne magjistralen Gjilan - Ferizaj km 1.
Objekti posedon te gjitha elementet e nevojshme dhe eshte e gatshme per pune.
Posedon dyer automatike ne hyrje te objektit
kati 1 ka rreth 300m2 si dhe i dyti 300m2
Posedon banjo,ndriqim si dhe e gjith hapsira eshte e shtruar me pllaka,posedon hapsire te mjaftueshme per reklamim si dhe parking
Per me shume informacione na kontaktoni ne:
044/231-447
044/133-028 si dhe ne whats app :+41787101198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim