Ipet restorani me qera (ISH-BEZI) ne Gjilan-Gavran

Jepet me qera nga: Dior 03 Gush 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet restorani(ish-Bezi) me qera ne Gavran, hapsira afariste posedon te gjith inventarin dhe kuzhinen. Ka edhe terrasen verore per 10 ose ma teper tavolina. Gjithqka ne gjendje te rregullt.

Per me shume informata rreth qeras apo qka do tjeter, kontaktoni ne numrin (044-766-633)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim