Jepet lokali afarist me qera 74m²

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Perballe Gjykates
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali afarist me qera 74m²

Jepet lokali afarist me qera 74m², me pamje nga rruga kryesore.
Lokali eshte ne perdhese me hapesire trotuari dhe parking.
Lokali gjendet perball Gjykates Themelore ne Gjilan.
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per me shume Info :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim