Jepet Lokali me Qira

Jepet me qera nga: Alban Osmani 14 Gush 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Lokali me Qira, ne Gjilan Qender-Ne Shesh, Lokali eshte i ri, i ndertuar rishtas, qmimi eshte sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim