Jepet me qer

Jepet me qera nga: Gazmend Alidema 15 Gush 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera lokali 180m2 i gatshem per kafeteri ose veprimtari tjeter te ngjajshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim