Jepet me qera lokali afarist 25m²

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera lokali afarist 25m²

Lokali ka hapesire me siperfaqe prej 25m².
Lokali eshte ne katin e pare, me pamje ballore nga rruga kryesore dhe posedon hapesire ballkoni para.
Lokali gjendet ne qender te qytetit, Gjilan – afer ambullantes se qytetit (Rr. Avdullah Presheva).
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, pasi qe posedon parkingun privat me hapesire te madhe rreth 2ari.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim