JEPET ME QERA

Jepet me qera nga: Ximi 22 Korr 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JEPET ME QERA HAPSIR AFER 55 M2, IDEAL PER ORDINANC MJEKSORE, ZYRE, DHE SALLON ONDULIMI.

Adresa: Rruga e Prishtines afer Viva Freh GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim