Lokal afarist me qera, Afer Xhamise se Vogel

Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: afer Xhamise se Vogel
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali afarist, i cili gjendet afer Xhamise se Vogel ne Gjilan

*Cmimi i volitshem*

+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim