Lokal me qera në Gjilan Afër Tregut të Gjelbërt

Jepet me qera nga: FAZLI ISUFI Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Hamdi Kurteshi
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
• LOKALI IPET ME QERA
• LOKALI POSEDON :
- 82 m2
- Kamera funksionale 24H ( Pa Pagesë )
- Sigurim ( Person Fizik ) 24 H ( Pa pagesë )
- Banjo kompletë
- Parking të mjaftueshem para lokalit
- Ujë , Energji Elektrike , Internet , Etj
• I përshtatshem për biznese të ndryshme
- Call Center
- Market
- Barnatore
- Textile
- Pikë Poste ose Bankë
- Ordinancë
- Kafiteri
- Barnatore Bujqësore
- Biznese private
- Etj Etj
• Lokacioni afër tregut të gjelbërt , Lokali është ne rrugën kryesore ...
• Objekti Morea Gezimi Enginering
• Kontakt
- 045 405 605
+37745405605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim