Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 13 Gush 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Ipet lokali me qera me 150m² te shfrytëzuara.
Posedon infrastrukturë të plotë,nxehmjet në dysheme , i gatshëm për shfrytëzim dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme, me hapsirë të mjaftueshme për vendparking.
Gjendet në Pozhoran në rrugën kryesore për Ferizaj.
Çmimi i qeras është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim