Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 13 Gush 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Ipet lokali me qera me 70m² të shfrytëzueshme.
Lokal i gatshëm për shfrytëzim dhe i pershtatshëm për veprimtari të ndryshme .
Posedon infrastrukturë të plotë dhe vendparking të mjaftueshëm.
Gjendet në rrugën qarkore (afër tregut të veturave).
Qeraja mujore sipas marrëveshjës.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim